SPECYFIKACJA

  1. Wymiar zewnętrzny kontenera: 2992 x 2438 x 2800mm.
  2. Konstrukcja stalowa: przestrzenny układ ramowy z profili zimnogiętych zabudowany warstwowymi elementami stropodachu, podłogi i ścian. Poszczególne elementy konstrukcji łączone metodą spawania. Innowacyjna technologia obróbki antykorozyjnej zastosowana przy produkcji segmentów, w skład której wchodzą: śrutowanie konstrukcji do II stopnia czystości w komorze śrutowniczej BLASTLUX, a następnie malowana natryskowo w kabinie lakierniczej (kabino-suszarki) VENUS z agregatem WIWA PHOENIX. Kontener wyposażono w uchwyty transportowe w narożnikach. Rama RAL 7016.
  3. Dach ze stalowej blachy ocynkowanej 0,55mm, płyta laminowana, wełna mineralna o grubości 100mm, paroizolacja z folii polietylenowej, płyta laminowana koloru białego 12mm. Zewnętrzne odprowadzenie wody deszczowej rynnami obwiedniowymi z rurami spustowymi w słupach.
  4. Ściany zewnętrzne: panele wymienne – blacha trapezowa ocynkowana lakierowana RAL 7035, grubości 0,55mm, izolacja – wełna mineralna grubości 60mm, folia polietylenowa, płyta laminowana kolor biały, grubości 12mm. Dolne mocowanie paneli na ceowniku nitowanym do konstrukcji ramy.
  5. Podłoga: wykładzina podłogowa PVC w kolorze szarym – zgrzewana na łączeniach, listwa podłogowa PVC szara, płyta wiórowa P5 o grubości 22mm, folia polietylenowa, ocieplenie z wełny mineralnej o grubości 100mm, blacha niskofałdowa ocynkowana 0,5 mm. Nośność podłogi 200kg/m2.
  6. Drzwi zewnętrzne: stalowe o szerokości 900 x wysokość 2000mm – 1 sztuka.
  7. Okna PVC 900 x 1200mm z szybą zespoloną o U=1,1 W/m2xK z roletą – 3 sztuki, rozmieszczenie wg załączonego rysunku.
  8. Instalacja elektryczna podtynkowa (kryta), tablica bezpiecznikowa, gniazda 230V. Instalacja oświetleniowa na bazie lampy 2x36W – kl. ochronności co najmniej IP20. Instalacja ogrzewania to grzejnik elektryczny wg rysunku. Zewnętrzne przyłącze instalacji na bazie gniazd 5x32A. Przewód uziemiający mocowany śrubą M10. Podłączenia zewnętrzne po stronie Zamawiającego. Gniazdo przenośne (na kablu), wtyk mocowany na stałe w kieszeni.
  9. Rozładunek i Posadowienie – realizuje Zamawiający. Wymagane jest dokładne wypoziomowanie kontenera. W terenie utwardzonym za fundamenty mogą posłużyć małe klocki betonowe, natomiast na gruncie nieutwardzonym wymagane są duże betonowe stopy fundamentowe.
  10. Oznakowanie: zgodnie z załącznikiem do potwierdzenia dotyczącym oznakowania kontenera.

Wynajem kontenerów portierni – Warszawa i okolica 

Portiernią nazywamy niewielki budynek znajdujący się zwykle przy wejściu na teren większego obiektu, w którym pracują osoby odpowiedzialne za ochronę tego obiektu i terenów przylegających. W przypadku obiektów budowlanych rolę portierni coraz częściej pełni pomieszczenie zlokalizowane na parterze budynku, które sąsiaduje lub równocześnie pełni rolę recepcji. 

Portiernia odgrywa bardzo ważną rolę w ochronie obiektów przemysłowych i obszarów inwestycyjnych na których trwają prace ziemne i budowlane. Dlatego dobrze zadbać o jej odpowiednią lokalizację i funkcjonalność. 

Wynajem kontenerów portierni 

Wynajem kontenerów portierni to usługa kierowana do inwestorów poszukujących rozwiązań tymczasowych. Standardowo tego typu kontenery ustawia się na placach budowy, gdzie są użytkowane do momentu oddania inwestycji. Istnieje również możliwość wynajmu długoterminowego, która jest bardziej opłacalna dla przedsiębiorców dzierżawiących place składowe czy inne tereny użytkowe niż budowa stróżówki czy zakup kontenera portierni na własność. W tym ostatnim przypadku po rezygnacji z dzierżawy placu kontener trzeba sprzedać lub gdzieś magazynować. 

Istotną zaletą oferowanej usługi wynajmu kontenerów portierni, które mogą być użytkowane również jako stróżówki jest ich duża mobilność. Ze względu na swoją konstrukcję kontenery mogą być użytkowane w dowolnych miejscach – w obszarze zabudowanym i niezabudowanym. Ich instalacja jest bardzo prosta, a komfort użytkowania przestrzeni wysoki. Przed oddaniem do użytku kontenery wymagają dokładnego wypoziomowania. W tym celu na terenie utwardzonym jako fundamenty mogą posłużyć małe klocki betonowe. Posadowienie kontenera na gruncie nieutwardzonym wymaga natomiast dużych betonowych stóp fundamentowych. 

Wynajem kontenerów portierni marki TG 

Jako doświadczony dostawca kontenerów biurowych i socjalnych oferujemy wysokiej jakości rozwiązania w konkurencyjnych cenach. To co wyróżnia naszą ofertę to przede wszystkim funkcjonalność oferowanych kontenerów i ich standard. Od początku działalności maki TG dbamy o to, aby kontenery w ofercie wynajmu były w pełni sprawne, funkcjonalne i estetyczne. To sprawia, że nasze portiernie i stróżówki zapewniają komfort pracy niezależnie od warunków panujących na zewnątrz. 

Kontenery portiernie oferujemy na terenie miasta Warszawa i okolicy. W ofercie posiadamy również  kontenery socjalne na wynajem. Klientów zainteresowanych ich wynajmem zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i przygotujemy najkorzystniejszą dla Państwa ofertę wynajmu.

wynajem kontenerów portierni Warszawa  wynajem kontenerów portierni

kontener portiernia

 

   

Scroll Up